Odkryte dotychczas wymiary

Go down

Odkryte dotychczas wymiary

Pisanie by Dyrektor on Nie Wrz 30, 2018 5:45 pm

Lista pomija wymiary, których dotychczas nie zbadano dokładnie oraz takie, gdzie nie wykryto dotychczas inteligentnych form życia

Wymiar nr 1

Ziemia taka, jaką ją znamy. Zamieszkana jest w przede wszystkim przez ludzi nie przejawiających specjalnych zdolności.

Wymiar nr 7

Wymiar, który okrzyknięto królestwem zwierząt. Zamieszkują go zmiennokształtni ludzie, nazwani dla ułatwienia zwierzołakami. Wykazują się sporą siłą i cechami właściwymi dla gatunku, w który się zamieniają. Nie są z kolei zbyt obyci z technologią i z natury są dość podejrzliwi w stosunku do obcych.

Wymiar nr 11

Okrzyknięty wymiarem Reptilianów. Zamieszkują go humanoidalne jaszczury. Jest to świat rozdarty przez wojnę i niewielu chce się tam zapuszczać.

Wymiar nr 14

Zamieszkują go ludzie bardzo podobni do tych z Wymiaru Pierwszego. Jednak Czternastowymiarowcy mają nieco bardziej rozwiniętą inteligencję oraz technologię.

Wymiar nr 30

Nazwany wymiarem ludzi-ptaków. Jest to rasa niezwykle pokojowa, ale z bardzo silnym poczuciem prawości i sprawiedliwości. Od typowych ludzi różnią się głównie ogromnymi ptasimi skrzydłami.

Wymiar nr 49

Zamieszkały przez stworzenia nazwane elfami. Jako rasa są to stworzenia bardzo dumne i niezbyt chętne do podejmowania kontaktów z innymi.

Wymiar nr 73

Wymiar również zamieszkały przez rasę ludzką. Określono go wymiarem siostrzanym dla pierwszego. Ludzkość zamieszkująca go jest jednak dużo bardziej pokojowa od pierwszowymiarowców. To właśnie mieszkańcy tego wymiaru jako pierwsi wyszli z pomysłem nauczania innych jak żyć w tak mieszanym społeczeństwie.


Wymiar nr 99

Tu żyją smoki! Okazały się być równie inteligentne co niebezpieczne. Potrafią przybrać niemal ludzką formę gdy zachodzi taka potrzeba.
avatar
Dyrektor
Admin

Liczba postów : 17
Join date : 29/09/2018

Zobacz profil autora http://another-school.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach